Q-Dent Katarzyna Kochańczyk
gabinet stomatologiczny
Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach pracowałam na terenie Gliwic i Zabrza. W roku 2007 otworzyłam swój pierwszy gabinet na terenie osiedla Kopernika. Po 5 latach praktyka została przeniesiona do nowego lokalu, w którym funkcjonuje do dzisiaj.

Jako lekarz staram się traktować każdego pacjenta indywidualnie, nie zapominając, że przychodzi do mnie osoba, która chce wiedzieć, dlaczego dana procedura ma być wykonana i jak będzie przebiegało leczenie. Jednocześnie staram się oferować jak najwyższy poziom usług, pracując materiałami renomowanych firm. Stale dokształcam się, inwestuję w nowe technologie. Kiedy sama bywam pacjentem, bardzo razi mnie konieczność długiego oczekiwania na wizytę, dlatego bardzo szanuję czas swój i pacjenta - każdy umawiany jest na określoną godzinę, a większe opóźnienia zdarzają się jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Bardzo lubię współpracę z najmłodszymi pacjentami, ich leczenie daje mi dużo satysfakcji.

Po pracy najwięcej czasu spędzam z moją rodziną. Jestem mamą sympatycznej dwójki - Agnieszki i Kuby. Wolny czas lubię spędzać aktywnie, dużo podróżuję, starając się dobrze  poznać miejsce, które odwiedzam. Jeśli czasem zwalniam, to z książką w ręku i muzyką w tle. Wyjątkowo relaksująco działa na mnie wówczas mruczenie mojego kota.